Coś dla zdrowia i urody

Dobry dzień rozpoczyna się od dobrej wody. Obojętnie, o której dzwoni budzik, bez znaczenia jest aura pogodowa za oknem, nawet biomet nie zrobi na nas żadnego znaczenia, ale wybór napoju już tak.
Czy wiesz, że woda stanowi średnio 60 – 70 % masy przeciętnego dorosłego człowieka i jest niezbędna do życia. Bez wody nie bylibyśmy w stanie przetrwać tygodnia.Woda nie tylko dostarcza nam energii, ale bierze udział w transportowaniu składników z pożywienia do narządów i komórek ciała. Ponadto, to, co jest zbędne w naszym ciele pomaga usunąć. Bez niej nie mogłyby przebiegać żadne procesy metaboliczne. Utrata już 1- 2 % wody w organizmie powoduje m. in. zmęczenie, osłabienie, bóle i zawroty głowy.
Jeżeli chcesz pięknie wyglądać – pij wodę! To najlepszy sposób na urodę. Co więcej, to sposób na wakacyjną sylwetkę. Picie dużej ilości wody wspomaga nasz metabolizm, ale też hamuje apetyt. Wypita szklanka wody przed posiłkiem pozwala zmniejszyć ilość pokarmu, który chcemy zjeść. A jak ona wpływa na urodę? Prosty przykład – trądzik. Czasami pojawiają się na skórze (niezależnie od wieku) krostki. Może to być znak, że nie jesteśmy odpowiednio nawodnione. Woda pomaga oczyścić organizm z substancji i toksyn.
Dlatego ważne jest aby codziennie uzupełniać nasz organizm w wodę.

soki reklamowe
Napoje reklamowe, soki reklamowe, woda reklamowa różnią się między sobą. Na co się skusić? Co wybrać?
Woda oczyści nas organizm, sok doda energii, a napój może być doskonałym komponentem w ciągu dnia.
Napój reklamowy może towarzyszyć w drodze do pracy, w podróży, podczas treningu. Nie zapomnij zabrać go na spacer z psem.
Sok reklamowy uzupełni nasz dzień i wzbogaci o dobry humor. Świeże owoce i warzywa połączone z najlepszą wodą źródlaną uzupełnią naszą energię.
Woda to też sprawdzony sposób na dobry humor. Kiedy organizm jest odwodniony pojawiają się nie tylko zaburzenia fizyczne. To też problem z naszym samopoczuciem. Słabną nasze zdolności poznawcze i koncentracja. A to wszystko przez neurony w naszym mózgu. Kiedy wody w organizmie jest mało, one słabną i „dają znać” innym częściom mózgu, które są odpowiedzialne za nasze samopoczucie, o istniejącym zagrożeniu. Osoba, która nie dostarcza swojemu organizmowi odpowiedniej dawki wody, soku czy napoju, może być rozdrażniona i zmęczona. Zatem łyknijmy wody dla zdrowia i urody.

Artykuł z kategorii Marketing
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page