Ciąża i poród

Nie ma potrzeby rezygnować z seksu jeśli ciąża idzie zgodnie z planem. Twojemu dziecku nic się nie stanie. Szanse na narodzenie wcześniaka nic a nic nie wzrastają. Dziecko nie może zobaczyć co dzieje się na zewnątrz i wcale nie zdaje sobie z tego sprawy, choć rzeczywiście jest szansa, że mały odczuwa, że się kochasz. Prawdopodobne jest to, że jest to dla niego także przyjemny.

Myśl o urodzeniu wcześniaka nurtuje wszystkie przyszłe mamy. Rozmyślacie, czy wasze dziecko urodzi się w planowanym terminie podanym przez lekarza. Wszystkie obawy o to, że narodzą się wcześniaki są związane z brakiem seksu w ciąży. Proponujemy więc zatrudnić swojego męża w łóżku. Pewne jest, że twój mężczyzna nie będzie miał nic przeciwko takim szaleństwo.

Wcześniaki zazwyczaj rodzą się, gdy mama ma dużo stresu i nie ma chwili na odpoczynek. Odpoczynek przed porodem jest bardzo istotny. Dobry nastrój i spokój ducha da ci seks w ciąży. Wcześniaki nie chcą mieć nudnych mam.

Orgazm potrafi uspokoić maluszka poprzez kołysanie, ale także może spowodować, że stanie się on żywszy i bardziej ruchliwy. Reakcje te są normalne, nie ma więc się czym przejmować.

Płód odczuwa orgazm jako kołysanie. Jest to spowodowane skurczem macicy, kobieta odczuwa jako orgazm. Maluchowi nie jest wtedy źle. W czasie seksu wytwarzany jest serotonina –  hormon szczęścia, który jest przekazywany dziecku. Hormon spowoduje, że poród i ciąża będą łatwe do przejścia dla matki i dziecka.

http://nadiecie.wroclaw.pl/

Artykuł z kategorii Dieta
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page