Bateria bezdotykowa w łazience

Odpowiedni wystrój łazienki jest bardzo ważny, jeśli chcemy mieć możliwość organizowania przyjęć. Nie byle jakich, ale imrez, które pozostaną w pamięci gości na wiele, wiele lat. Wielu stawia na komfort i wygodę i projektują łazienkę o wielkości niejednego salonu. Stawiają w niej jacuzzi, obok kilka szafek na drinki i przekąski i tam zapraszają wyjątkowych gości.

 

Jest to rozwiązanie dobre dla nowobogackich – którzy chcą chwalić się na prawo i lewo zarobionymi pieniędzmi, a także ludziom, którzy cenią sobie przepych i zbytki. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy właśnie o to chodzi w życiu. Czy nie lepiej zrobić małą, ale gustowną łazienkę o oryginalnym designie, która i tak przyciągnie uwagę i zainteresowanie zaproszonych gości? Bardzo dobrym pomysłem jest urządzenie swojej łaźni na kształt takiej ze starożytnego Rzymu. Wanna wolnostojąca marmorin może nadać wnętrzu naszej łazienki takiego właśnie klimatu. Ponadto jest bardzo wygodna, co sprawia, że każda chwila spędzona w jej wnętrzu pozwoli na długą chwilę refleksji. A jest o czym myśleć. Gdy zbliżają się wakacje, trzeba planować podróż marzeń. Egipt, Grecja a może Libia? Możliwości jest wiele, dlatego warto porozmawiać o tym z partnerem. To nic trudnego.

wanna4

 

Wanna jest wystarczająco pojemna, aby zmieścić również jego osobę – pojawia się jednak pewien palący problem, mianowicie – gdzie umieścić drinki? Dobry rozwiązaniem jest zestaw szafka z umywalka koło. Możemy na niej umieścić butelkę z szampanem, lampki oraz pojemnik na lód. Wystarczy do zestawu napełnić pełną wannę wody, wysypać saszetkę z substancją, która tworzy bąbelki i gotowe! Kąpiel marzeń, stwarzająca pole do refleksji nad wakacyjnymi wyjazdami, jest gotowa. Jeśli już myślimy nad wakacjami, warto rozważyć również transport do upragnionego miejsca. Podróż samochodem jest kosztowna, może okazać się również konieczny zakup winiet na płatne autostrady. Ponadto wielogodzinna droga może nas znacząco osłabić, a długie postoje wybić z magicznego transu. Z kolei podróż z promem może niejednego z nas przyprawić o chorobę morską. Ponadto do portu trzeba dojechać samochodem, który następnie za dużą opłatą jest ładowany na prom.

bateria4

 

Dlatego lepiej się wybrać samolotem – koszt biletu jest niewielki w porównaniu z korzyściami jakie osiągamy. Szybka i bezproblemowa podróż, wygoda w samolocie i przeżycie niezapomnianej przygody w chmurach. Aby woda w wannie nie ostygła zbyt szybko, dobrym pomysłem jest bateria bezdotykowa Oras. Jak sama nazwa wskazuje, działa ona bezinwazyjnie i nie wymaga od nas zbędnych ruchów ręką. A ręcę mogą nam się bardzo przydać, szczególnie do trzymania kieliszków z szampanem. Radosne chwile może nam umilić muzyka klasyczna. Jednak aby jej słuchać, należy zaopatrzyć się w radio. Klasyczne radia na kasety manetofonowe odchodzą już do lamusa, dlatego warto zainwestować trochę więcej pieniędzy w wolnostojącą wieżę. Możemy głośniki umieścić w różnych kątach łazienki. Subwoofer możemy waporyzować, czyli mówiąc mniej precyzyjnie – umieścić w wodzie.

Artykuł z kategorii Dom, Inne, Wnętrza domów
Tagi artykułu: , , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page