10 sposobów na hajs z muzą w tle

muzyka zarobkiZarabianie na muzyce jest możliwe!

Jeśli chcesz nie tylko robić to, co lubisz, ale jeszcze na tym zarobić, przyda się kilka złotych rad, aby szybko i niekoniecznie po trupach dojść do upragnionego celu.

Jak się do tego zabrać i jak nie skończyć niczym Andrzej Zaucha?

  1. Jeśli od przedszkola masz parcie na szkło, masz pecha. Niektórzy cię wyprzedzili i od żłobka nie rozstają się ze specjalistką od make-upu, która podbiega z odpowiednim pudrem za każdym razem, kiedy ktoś w okolicy próbuje zrobić zdjęcie. Jeśli jednak jesteś w przedszkolu czy nie daj Boże w zerówce, trzeba się starać w dwójnasób i szukać okazji do pokazania się.
  2. Jeśli nie masz problemu z wyborem między autentycznością a szybką karierą (z nastawieniem na to ostatnie), już teraz warto przewidzieć trendy w muzyce pop, jakie będą słyszane w przyszłej dekadzie. To, co będzie popularne w przyszłości, teraz siedzi w ukryciu, w niszowych i niepopularnych muzycznych odnóżach. Kiedy przyjdzie co do czego i nadejdzie twój czas, będziesz na miejscu z szufladą pełną hitów.
  3. Nie zaszkodzi zawczasu wziąć do ręki gitary i nauczyć się dwu chwytów molowych (na łzawe ballady) i z dwu durowych (rock, ROCK!). Kto wie też, czy za x lat interaktywna fotka z wiosłem nie będzie mile widziana tak, jak jest do teraz.
  4. Warto trenować nagłe i nieoczekiwane zmiany wyglądu. Michael Jackson przez całe życie chciał się pozbyć ciemnego koloru skóry, ale obecnie postępy medycyny następują tak szybko, jak w nowoczesnych technologiach. Trzeba zawczasu przestać się dziwić patrząc na siebie rano w lustrze: A kto to?
  5. O ile wspomniana wyżej gitara będzie jedynie dodatkiem do zjawiskowych zdjęć, o porządny instrument warto zadbać teraz. Najlepsza karta dźwiękowa może służyć nie tylko do tworzenia muzyki za pomocą odpowiednich programów, pograć (nie na instrumentach) też się da.
  6. Jazda na rower, deskorolkę, wrotki, rolki. Samochód też może być. Pierwsze teledyski mają za zadanie prezentować cię jako energicznego osobnika (osobniczkę), który przyspiesza i gna do przodu wspomagając się jakąkolwiek maszyną. Chcesz wyglądać tak bez sensu, jak Fun Lovin` Criminals na rowerach w teledysku Love Unlimited?
  7. Osoby odpowiedzialne za nienaganny wygląd trzeba już teraz polubić jak rodzinę. W przeciwieństwie do tej ostatniej nie zdradzą cię do czasu, aż konto w banku powie: dno. Będziesz z nimi spędzać więcej czasu niż z najbliższymi, więc wybieraj już teraz – niech przynajmniej będą sympatyczni i wygadani. Wyszczekani też są w cenie.
  8. Podobnie, a nawet bardziej – ochrona. Żeby nie namierzył żaden zazdrosny mąż (ci porywczy są od zawsze i to się raczej nie zmieni). Pamiętaj o końcu Andrzeja Zauchy.
  9. Już teraz pomyśl, jakie pamiątki po Twoim dzieciństwie będzie rozdawać na charytatywnych aukcjach twoja rodzina. Jeśli zasugerujesz, że od zawsze zajmujesz się swoimi ciuchami, mogą to być guziki – tanie, lekkie, łatwe do spakowania i wysyłki (analogowej) na drugą część globu, nietrudne do wydrukowania na sprzęcie 3D.
  10. Pomysł z ubraniami nie jest zły – wie o tym śmietanka (finansowa) hip-hopu po obu stronach Atlantyku i między Odrą a Bugiem. Niezły pomysł na biznes, zabezpieczenie na przyszłość i wiecznie dochodowy interes. Garść szczegółów – pod tym linkiem.
Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page