Regulamin

 

Postanowienia ogólne:

 1. Konta użytkowników portalu zakładane są przez administratora.
 2. W celu założenia konta skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy podając nazwę użytkownika oraz e-mail.
 3. Każdy użytkownik otrzymuje status współtwórcy, co oznacza, że jego artykuł zostanie opublikowany w serwisie po jego akceptacji przez moderatora lub autora, co oznacza, że jego artykuł publikowany jest natychmiast.

 

Wymogi dotyczące zamieszczanych tekstów:

 1. Artykuł musi być unikalny zarówno przed dodaniem do serwisu jak i po jego publikacji.
 2. Tekst nie może być jawną reklamą danej firmy, produktu czy usługi.
 3. Minimalna długość artykułu to 1800 znaków (ze spacją). W takich artykułach może znajdować się jeden link wychodzący. Każde kolejne 1000 znaków to prawo do dodania kolejnego linku.
 4. Linki wychodzące muszą znajdować się po znaczniku more. Powinien on prowadzić do wartościowej strony WWW, której tematyka i materiały na niej zamieszczane są zgodne z polskim prawem.
 5. Do każdej publikacji należy załączyć ikonę wpisu oraz wskazana jest również grafika w treści artykułu, która powinna być powiązana tematycznie z tematyką artykułu oraz znajdować się po znaczniku more.
 6. Tekst musi być estetycznie sformatowany, a jego zawartość powinna być poprawna językowo oraz stylistycznie.
 7. Tytuł artykułu nie może zawierać wyłącznie słowa kluczowego oraz nie może być krótszy niż 20 znaków.
 8. Serwis Dziennikarstwo-Obywatelskie.pl akceptuje wyłącznie wartościowe artykuły napisane dla ludzi. Artykuły z mieszarek nie są akceptowane. Jeżeli chcesz zawrzeć w swoim wpisie jakąś frazę lokalną musisz się trochę wysilić. Przykład.
 9. W przypadku nie zastosowania się do wymogów dotyczących zamieszczania wpisów artykuł nie zostanie opublikowany lub zostanie opublikowany bez linków, w dodatku konto użytkownika zostanie usunięte, a ze wszystkich jego poprzednich tekstów zostaną usunięte wszystkie linki. Użytkownicy z dłuższym stażem z pewnością dostaną wcześniej jakieś ostrzeżenie i prośbę o ewentualne poprawki.
dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page