Przypinki – pomysł na reklamę

Bardzo popularne stały się ostatnimi czasy znaczki reklamowe typu button. Ze względu na coraz trudniejszą sytuację ekonomiczną w naszym kraju, co oczywiście wiąże się z cięciami kosztów gdzie tylko się da, również na reklamę chcemy wydawać jak najmniej pieniędzy. Dlatego nikogo nie dziwi rosnąca popularność takich małych gadżetów reklamowych, jak przypinki. W stosunku to skuteczności działania tej formy reklamy cena wydaje się być nieproporcjonalnie mała.

Główną ich zaletą jest to, że przypinki bardzo wyraźnie rzucają się w oczy, przyciągają uwagę. Bardzo często stosowane są podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, jak na przykład koncerty czy też z okazji pielgrzymek czy kampanii wyborczych. Badziki, bo tak inaczej określamy również właśnie przypinki nierzadko stosowane są przez firmy również do promocji jakiegoś nowego produktu, wchodzącego właśnie na rynek, aby w ten sposób go zareklamować i pokazać szerszemu gronu odbiorców.

Przypinki pewnie każdemu z nas kojarzą się głównie z małymi, przeważnie okrągłymi plakietkami, które przy pomocy zamontowanej agrafki mocujemy na wszelkiego rodzaju garderobie. Nikogo to nie dziwi, bo takie przypinki istnieją już od przeszło pięćdziesięciu lat. Jednak mało kto kojarzy innowacyjne plakietki mocowane do ubrania za pomocą magnesów. Działanie takiej przypinki jest bardzo proste. Składa się ona ze standardowej plakietki z przymocowanym do niej magnesem i drugiego magnesu wkładanego od wewnątrz garderoby. Tym sposobem magnesy łączą się ze sobą przez nasze ubranie i mamy przymocowaną plakietkę bez użycia agrafki i dziurawienia ubrania. Trzeba tutaj oczywiście zastosować przypinki sprawdzonych firm, które stosują porządne i silne magnesy neodymowe, co jest gwarancją, że nasza plakietka nie będzie co chwilę odpadała.

Standardowo oferowane są przez producentów okrągłe przypinki, o różnych średnicach. Przeważnie wynoszą one od około 25mm do około 70mm. Na przypinkach możemy umieszczać dowolną grafikę, jak na przykład logo naszej firmy czy hasło reklamowe lub produkt, który chcemy zareklamować. Zatem co znajdzie się na zamawianej przez nas plakietce zależy tylko i wyłącznie od nas. Jak więc doskonale widać przypinki są bardzo dobrym pomysłem na reklamę. Za w miarę rozsądne pieniądze mamy okazję pokazać się szerszemu gronu odbiorców i pozyskać nowych klientów.

Artykuł z kategorii Gadżety
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page