Buttony reklamowe

buttonyPrzypinki, zwane również badzikami czy buttonami to obecnie bardzo popularny gadżet reklamowy. Niewielkie okrągłe znaczki doskonale nadają się do promowanie wszelkiego rodzaju imprez gdyż przypięte do koszuli rzucają się w oczy. Dziś ciężko sobie wyobrazić koncerty plenerowe czy kampanie wyborcze bez udziału przypinek.

Jako, że zainteresowanie przypinkami w ostatnich latach wzrosło na rynku pojawiło się również coraz więcej tanich podróbek tych okrągłych znaczków. Jak nie dać się oszukać i nie kupić przysłowiowego kota w worku? Potrzebna jest odrobina wiedzy o przypinkach.

Po pierwsze, solidne buttony powinny być wykonane z aluminium. Dzięki czemu będą one zarówno lekkie jak i odporne na rdze. Tanie podróbki często wykonywane są z żelaza oraz plastiku. Plastikowe badziki są bardzo łamliwe. Z kolei metalowe przypinki są bardzo podatne na rdzę. Spacer na niewielkim deszczu wystarczy do tego by przypinka stała się bezużyteczna. Kolejnym elementem, na który należy zwrócić uwagę to specjalna folia pokrywająca button. Bez niej przypinka, a właściwie umieszczona na niej grafika, będzie bardzo podatna na zdzieranie. Przez to nasza reklama z pewnością nie dotrze do wielu osób i ni będzie zbyt skuteczna. Ostatnie rzecz to grafika. Powinna być ona ostra i wyraźna, tak by rzucać się w oczy. Tylko wtedy zadbamy by nasza reklama charakteryzowała się odpowiednio wysoką skutecznością.

Kupując przypinki warto zatem uważać. Jak wszędzie można się natknąć na oszustów, którzy spróbują wcisnąć nam tani badziew. Po przeczytaniu tego artykułu możesz być jednak spokojny – Ty już nie dasz wystrychnąć się na przysłowiowego dudka. Pamiętaj tylko o trzech rzeczach: materiał, z którego wykonana jest przypinka, ochronna folia zabezpieczająca oraz wysoka jakość druku. Wszak to od jakości kupionych przez Ciebie przypinek będzie zależeć skuteczność Twojej reklamy.

Artykuł z kategorii Gadżety
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page