AFA Klamath – co o niej wiemy?

Pozyskiwana z jeziora znajdującego się w północno-zachodniej części USA, AFA Klamath, to uzyskująca coraz większą popularność mikroalga, która stanowi jeden z najbardziej korzystnych dla naszego organizmu suplementów diety. Jej moc to wyjątkowy skład oraz fakt, że jest ona naturalnym suplementem, dzięki czemu nasz organizm o wiele lepiej ją wchłania. Można stwierdzić, że zażywanie tejże algi przyczynia się do ochrony przed wieloma chorobami, w tym przed Alzheimerem, Parkinsonem, ADHD oraz schorzeniami układu nerwowego.

Składniki odżywcze AFA Klamath

afaklamathAFA posiada w swym składzie szereg prozdrowotnych dla naszego organizmu składników, które zapewniają nam odpowiednie zdrowie na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej. W jej składzie znajdziemy antyoksydanty, organiczne minerały oraz pierwiastki, o których obecność ciężko jest zadbać w codziennej diecie.

Alga jest źródłem przyswajalnego białka oraz zawiera szereg aminokwasów. Jej dzienna dawka jest w stanie zapewnić całe nasze zapotrzebowania na witaminę K, która jest odpowiedzialna za procesy krzepnięcia krwi. Ponadto, jest doskonałym źródłem witamin z grupy B, a także witaminy A i E, które są uznawane za eliksir urody i zdrowego wyglądu.

Właściwości AFA Klamath

AFA wykazuje silne właściwości o charakterze oczyszczającym – dzięki niej jest nam łatwiej pozbyć się z organizmu metali ciężkich oraz wszelkiego rodzaju toksyn. Suplementy diety nie są w stanie zadbać o nas całościowo, podczas gdy mikroalgi równocześnie wspierają prawidłowe działanie mózgu, dzięki zawartości związku nazywanego molekułą szczęścia.

Do tego wykazuje ona właściwości, dzięki którym poziom stresu w naszym organizmie jest zredukowany do o wiele mniejszych wartości. Jak widać, zażywanie tejże algi wyjdzie na zdrowie każdemu, kto po nią sięgnie. Więcej informacji o produkcie AFA Klamath w proszku i w tabletkach znajdziemy na afaklamath.pl, warto przeczytać.

Artykuł z kategorii Zdrowie
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page